Blog jest w trakcie budowy, coś może tu nie działać 🙂

Świeży sort

baza wiedzy o WordPress

WordPress, jakim go stworzyli

Dostępna w necie wiedza na temat WordPress bywa niekompletna, sprzeczna lub nieaktualna. Pokażę Ci jak dzisiaj należy robić rzeczy w WordPress, aby zachować tych 5 Filarów Stabilności WordPress

To właśnie na tych Filarach spoczywa cały mikroklimat WP z czego korzysta Elementor, a w zasadzie każda dobrze zaprogramowana wtyczka.

Elementor PRO czy warto?

Najlepszy Builder stron do WordPress EVER.
 >_
Intuicyiny i Prosty Bezproblemowy... Extremalnie Szybki Przemyślany Gotowy na Rozwój Dokładnie jak WordPress _<

Elementor to aktualnie najlepszy wizualny kreator stron na WordPress działający na zasadzie Drag&Drop (przeciągnij i upuść). Praca w Elementorze domyślnie nie ma nic wspólnego z programowaniem stron WWW(jeśli jesteś techniczny, czytaj: Elementor dla Programistów).

Jedną z niewielu rzeczy, jakie łączy Elementor z WordPress’em, to zdolność do rozbudowy i rozwoju.

Czy wiesz, że ludzie robiący Add-On’y do Elementora PRO czasem zarabiają więcej niż sam Elementor? Czy tak samo nie jest z WordPress’em?

Dzięki Elementor PRO otrzymujesz dostęp do Theme Builder oraz kluczowych widżetów PRO, według mnie potrzebnych na każdej nowoczesnej stronie WWW.

Dzięki Elementor PRO, praca nad designem w WordPress staje się przyjemnością i ciekawym sposobem na wydobycie z siebie twórczych zasobów.

Builder do WordPress’a. Ta strona jest w 100% wykonana w Elementor… To naprawdę proste i efektowne.
Od wersji 3.0 (3 kwartał 2020) nie ma sobie równych.

poradniki i tutoriale Elementor

Poniżej wykorzystałem własny Widżet Elementora, który linkuje różne źródła danych oEmbed, na przykład całą playlistę YouTube!
Ten widżet Elementora wykorzystuje natywną metodę WordPress do pobierania danych oEmbed i niedługo będzie do pobrania(jak go dopracuję).

daj sobie pomóc

Rozwiążę Twój dowolny koszmar z WordPress

Tak, to prawda. Istnieje taka dziwna akcja, w której za darmo rozwiązuję problemy, z którymi nie radzą sobie drogie agencje!

Obejrzyj ten film, a potem dołącz do akcji

Odtwórz wideo

The Courses

Ta witryna używa ciasteczek. Zgadzasz się na to?