Świeży sort

baza wiedzy o WordPress

WordPress, jakim go stworzyli

Dostępna w necie wiedza na temat WordPress bywa niekompletna, sprzeczna lub nieaktualna. Pokażę Ci jak dzisiaj należy robić rzeczy w WordPress, aby zachować tych 5 Filarów Stabilności WordPress

To właśnie na tych Filarach spoczywa cały mikroklimat WP z czego korzysta Elementor, a w zasadzie każda dobrze zaprogramowana wtyczka.

Zobacz jak stworzyłem swoje pierwsze Widżety do Elementora. Zobacz co potrafią!

superStrona Główna
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Elementor PRO czy warto?

Najlepszy Builder stron do WordPress EVER.
 >_
Intuicyiny i Prosty Bezproblemowy... Extremalnie Szybki Przemyślany Gotowy na Rozwój Dokładnie jak WordPress _<

Elementor to aktualnie najlepszy wizualny kreator stron na WordPress działający na zasadzie Drag&Drop (przeciągnij i upuść). Praca w Elementorze domyślnie nie ma nic wspólnego z programowaniem stron WWW(jeśli jesteś techniczny, czytaj: Elementor dla Programistów).

Jedną z niewielu rzeczy, jakie łączy Elementor z WordPress’em, to zdolność do rozbudowy i rozwoju.

Czy wiesz, że ludzie robiący Add-On’y do Elementora PRO czasem zarabiają więcej niż sam Elementor? Czy tak samo nie jest z WordPress’em?

Dzięki Elementor PRO otrzymujesz dostęp do Theme Builder oraz kluczowych widżetów PRO, według mnie potrzebnych na każdej nowoczesnej stronie WWW.

Dzięki Elementor PRO, praca nad designem w WordPress staje się przyjemnością i ciekawym sposobem na wydobycie z siebie twórczych zasobów.

Builder do WordPress’a. Ta strona jest w 100% wykonana w Elementor… To naprawdę proste i efektowne.
Od wersji 3.0 (3 kwartał 2020) nie ma sobie równych.

poradniki i tutoriale Elementor

Poniżej wykorzystałem własny Widżet Elementora, który linkuje różne źródła danych oEmbed, na przykład całą playlistę YouTube!
Ten widżet Elementora wykorzystuje natywną metodę WordPress do pobierania danych oEmbed i niedługo będzie do pobrania(jak go dopracuję).

daj sobie pomóc

Rozwiążę Twój dowolny koszmar z WordPress

Tak, to prawda. Istnieje taka dziwna akcja, w której za darmo rozwiązuję problemy, z którymi nie radzą sobie drogie agencje!

Obejrzyj ten film, a potem dołącz do akcji

Odtwórz wideo

The Courses

Ta witryna używa ciasteczek. Zgadzasz się na to?